2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verduurzaming, onderhoud en verbouwingen (raamovereenkomst)
Beschreibung: De Haagse Hogeschool (De HHs) is op zoek naar uitvoerende partijen die De HHs in de komende jaren kunnen helpen bij de verduurzaming van haar panden, het onderhoud daarvan en verbouwingen. Zie selectiestukken
Interne Kennung: HDA2302
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Perceel 1 betreft de bouwkundige werkzaamheden. Meer informatie is te vinden in de selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen, 45400000 Baufertigstellung
Los: LOT-0002
Titel: Werktuigkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Perceel 2 betreft de werktuigkundige uitvoeringswerkzaamheden. Meer informatie is te vinden in de selectiestukken. Zie selectiestukken
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Perceel 3 betreft de elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden. Meer informatie is te vinden in de selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen