2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksach wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie wykonania mechanicznego czyszczenia urządzeń sozotechnicznych: separatorów (ropopochodnych, tłuszczu), osadników piasku, łapaczy wirowych, myjni pojazdów, neutralizatorów, osadników, odstojników (popłuczyn, szlamowy), przepompowni, zbiornika magazynującego substancje ropopochodne, zbiornika recyklingowego wraz z odbiorem, transportem i utylizacją odpadów powstałych w trakcie czyszczenia w kompleksach wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową uważa się ofertę obejmującą pełny asortyment danego zadania. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu Wykonawcy. Ofertę można składać na wszystkie części. Liczba zadań (części): 4. Zadanie nr 1- Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksie wojskowym w m. Poznań Zadanie nr 2 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksach wojskowych w m. Biedrusko Zadanie nr 3 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksach wojskowych w m. Piła i m. Dolaszewo Zadanie nr 4 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksie wojskowym w m. Porażyn Ilości odpadów określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ są ilościami i wartościami szacunkowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami odnośnie realizacji zamówienia zawierają: - formularz cenowy - załącznik nr 2 do SWZ; - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ; - harmonogram czyszczeń – załącznik nr 5a do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie nr OJ S 128/2025 444064-2025 z dn. 08/07/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksie wojskowym w m. Poznań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie wykonania mechanicznego czyszczenia urządzeń sozotechnicznych: separatorów (ropopochodnych, tłuszczu), osadników piasku, łapaczy wirowych, myjni pojazdów, neutralizatorów, osadników, odstojników (popłuczyn, szlamowy), przepompowni, zbiornika magazynującego substancje ropopochodne, zbiornika recyklingowego wraz z odbiorem, transportem i utylizacją odpadów powstałych w trakcie czyszczenia w kompleksach wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy. Zamawiający zastrzega sobie w ramach prawa opcji zwiększenia dla wszystkich zadań o maksymalnie 50% wartości umowy netto zamówienia podstawowego na usługę, która ustalana będzie każdorazowo (w zależności potrzeb) z Zamawiającym w oparciu o wycenę ofertową złożoną przez Wykonawcę w postępowaniu. Okoliczności skorzystania z opcji: - w przypadku zwiększenia ilości szacunkowych wytworzonych w trakcie czyszczenia odpadów określonych w formularzu cenowym Wykonawcy - w przypadku rozszerzenia umowy o nowe urządzenie, nowy kod odpadu oraz nową lokalizację zgodnie z wyceną ustaloną pomiędzy stronami - w przypadku zwiększenia ilości czyszczeń urządzeń sozotechnicznych ustalonych w harmonogramie czyszczeń i formularzu cenowym Wykonawcy Zamawiający informuje, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy w ramach opcji w czasie trwania umowy każdorazowo do 10 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zlecenia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksach wojskowych w m. Biedrusko
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksach wojskowych w m. Piła i m. Dolaszewo
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych oraz odbiór powstałych odpadów w kompleksie wojskowym w m. Porażyn