722374-2025 - Ergebnis
Tschechien – Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket – Dynamický nákupní systém na pořizování produktů Oracle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na pořizování produktů Oracle
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“, a to dle aktuálních potřeb centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů, dle CPV kódů
Vorherige Bekanntmachung28426-2019
Interne KennungMV-109074/OSM-2019
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0012
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - Digitec Solutions s.r.o. souhrn
Beschreibungposkytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne KennungN006/25/V00021881 N006/25/V00025049
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
LosLOT-0006
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - Sophia Solutions, s.r.o. souhrn
Beschreibunga) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne KennungN006/24/V00032160 N006/24/V00034675 N006/24/V00038775 N006/25/V00003308 N006/25/V00019053 N006/25/V00026552 N006/25/V00027046
LosLOT-0007
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - Notes CS a.s. souhrn
Interne KennungN006/25/V00026206
LosLOT-0008
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - Solutia, s.r.o. souhrn
Interne KennungN006/25/V00028275
LosLOT-0009
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - Seyfor, a.s. souhrn
Interne KennungN006/24/V00022257
LosLOT-0011
TitelOracle DNS - 3Q 2025 - KSP Computer & Services, s.r.o. souhrn
Interne KennungN006/25/V00029523