722383-2023 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża, 2) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie oczyszczalni ścieków w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki 43 A, 3) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z pojemników typu „dzwon”. 3. Według stanu na dzień 31.08.2023 r. liczba nieruchomości zamieszkałych, z których były odbierane odpady to 3 419. Liczba osób zamieszkujących na dzień 31.08.2023 r. to 10 567 osoby. Zakładana ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia to 2 350,00 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.1.13.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Niedrzwica Duża, 2) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie oczyszczalni ścieków w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki 43 A, 3) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z pojemników typu „dzwon”. 3. Według stanu na dzień 31.08.2023 r. liczba nieruchomości zamieszkałych, z których były odbierane odpady to 3 419. Liczba osób zamieszkujących na dzień 31.08.2023 r. to 10 567 osoby. Zakładana ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia to 2 350,00 Mg - ilość ta może ulec zmianie. Zamawiający określa łączną ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia na poziomie minimalnym wynoszącym 1 500 Mg. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5. Zamówienie należy wykonywać w szczególności zgodnie z umową, której wzór stanowi załącznik nr 12 do SWZ.