2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Turek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Turek, obejmujące: zorganizowanie i obsługę stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Turek oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjętych w PSZOK.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Turek, obejmujące: zorganizowanie i obsługę stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Turek oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjętych w PSZOK.