2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leków z programu lekowego B lub C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków z programu lekowego B lub C na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu Zamówienie obejmuje 5 zadań (części). Zadanie 1 - program lekowy – B.99, zadanie 2 - program lekowy C.89, zadanie 3 – program lekowy – B.57, zadanie 4 – program lekowy B.57, zadanie 5 – program lekowy B.119 Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN/38/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. PASIREOTIDUM
Beschreibung: Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. SORAFENIBUM
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Botulinum Toxin type A
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. DARBEPOETIN
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. CABOZANTINIBUM
Interne Kennung: Zadanie 5