722564-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę gminy w kontekście odbioru i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zawiera załącznik nr 1 i 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 i 3a do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego). Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w odniesieniu do następujących, dwóch części: 1) część pierwsza - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora I obejmującego miejscowości: Bolegorzyn, Chlebowo (w tym Szczycienko), Cieminko, Gronowo, Nowe Worowo, Płocie, Siecino, Smołdzęcino; 2) część druga - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora II obejmującego miasto Złocieniec oraz miejscowości: Bobrowo, Cieszyno, Darskowo, Kosobudy, Lubieszewo, Rzęśnica, Stawno, Stare Worowo, Warniłęg oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej „PSZOK”, zgodnie z obowiązującymi przepisami art. 41 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 o odpadach. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub wszystkich części zamówienia.
Interne Kennung: BZP.271.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.” część pierwsza - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora I obejmującego miejscowości: Bolegorzyn, Chlebowo (w tym Szczycienko), Cieminko, Gronowo, Nowe Worowo
Beschreibung: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.” część pierwsza - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora I obejmującego miejscowości: Bolegorzyn, Chlebowo (w tym Szczycienko), Cieminko, Gronowo, Nowe Worowo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdziale IV SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.” - część druga - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora II obejmującego miasto Złocieniec oraz miejscowości: Bobrowo, Cieszyno, Darskowo, Kosobudy, Lubiesze
Beschreibung: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2024 r.” 2) część druga - odbiór i transport odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu Gminy Złocieniec z sektora II obejmującego miasto Złocieniec oraz miejscowości: Bobrowo, Cieszyno, Darskowo, Kosobudy, Lubieszewo, Rzęśnica, Stawno, Stare Worowo, Warniłęg oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej „PSZOK”, zgodnie z obowiązującymi przepisami art. 41 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 o odpadach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdziale IV SWZ.