See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji licencji oprogramowania dedykowanego Atlassian w podziale na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji licencji oprogramowania dedykowanego Atlassian w podziale na 4 części. 2. Przedmiotowe postępowanie zostało podzielone na 4 części: Cześć I: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Extension for Jira Service Management Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji ScriptRunner for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Ultimate Requests (for Jira Service Management) Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Timesheets by Tempo – Jira Time Tracking Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. 6) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Company Calendar for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. Część II: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Jira Service Management (formerly Service Desk) (Data Center) 50 Agents: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. Część III: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Custom Charts for Confluence – Jira Dashboard Report | Tempo Data Center for Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Custom Charts for Jira -Reports, Dashboards, Graphs & Tables Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji ScriptRunner for Confluence Data Center for Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji My Requests Extension for Jira Service Management Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Xray Test Management for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. Część IV: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Include Code Quality for Bamboo Data Center for Bamboo (Data Center) 25 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Include Code Quality for Bitbucket Data Center for Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Bamboo (Data Center) 25 Remote Agents: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Control Freak - Commit Checks and Jira Hooks for Bitbucket Data Center for Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 6) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji eazyBI Reports and Charts for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 7) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Content Exporter (Word, PDF, HTML) Confluence Date Center 1000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 8) Dostawa 1 sztuki subskrypcji licencji Last Log for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 9) Dostawa 1 sztuki subskrypcji licencji Time to SLA for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. 3. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zwanego w dalszej części dokumentacji OPZ oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/2025/29/WNP-002294
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć nr I
Beschreibung: Cześć nr I: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Extension for Jira Service Management Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji ScriptRunner for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Ultimate Requests (for Jira Service Management) Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Timesheets by Tempo – Jira Time Tracking Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta. 6) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Company Calendar for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta.
Interne Kennung: Cześć nr I - PZP/2025/29/WNP-002294
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr II
Beschreibung: Cześć nr II: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Jira Service Management (formerly Service Desk) (Data Center) 50 Agents: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta.
Interne Kennung: Cześć nr II - PZP/2025/29/WNP-002294
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr III
Beschreibung: Cześć nr III: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Custom Charts for Confluence – Jira Dashboard Report | Tempo Data Center for Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Custom Charts for Jira -Reports, Dashboards, Graphs & Tables Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji ScriptRunner for Confluence Data Center for Confluence (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji My Requests Extension for Jira Service Management Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Xray Test Management for Jira Data Center for Jira Software (Data Center) 2000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta.
Interne Kennung: Cześć nr III - PZP/2025/29/WNP-002294
Los: LOT-0004
Titel: Cześć nr IV
Beschreibung: Cześć nr IV: 1) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 2) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Include Code Quality for Bamboo Data Center for Bamboo (Data Center) 25 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 3) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Include Code Quality for Bitbucket Data Center for Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 4) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Bamboo (Data Center) 25 Remote Agents: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 5) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Control Freak - Commit Checks and Jira Hooks for Bitbucket Data Center for Bitbucket (Data Center) 1000 Users: Commercial Term License lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 6) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji eazyBI Reports and Charts for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 7) Dostawa (odnowienie) 1 sztuki subskrypcji licencji Content Exporter (Word, PDF, HTML) Confluence Date Center 1000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 8) Dostawa 1 sztuki subskrypcji licencji Last Log for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta; 9) Dostawa 1 sztuki subskrypcji licencji Time to SLA for Jira (Data Center) 2000 Users lub rozwiązania równoważnego na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta.
Interne Kennung: Cześć nr IV - PZP/2025/29/WNP-002294