2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa aktualizacji, rozbudowy, wsparcia i serwisu Platformy Multiportalowej wraz z przeszkoleniem administratorów na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja posiadanej Platformy Multiportalowej do najnowszej wersji wraz z migracją danych do nowych portali opartych na zaktualizowanej Platformie, rozwój Platformy o moduł mapy budynków oraz wdrożenie i dostarczenie Internetowego Systemu Usług dla studentów o szczególnych potrzebach (Systemu eBON) zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz jej załącznikach oraz w określonych terminach
Vorherige Bekanntmachung: 604047-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja posiadanej Platformy Multiportalowej do najnowszej wersji wraz z migracją danych do nowych portali opartych na zaktualizowanej Platformie, rozwój Platformy o moduł mapy budynków oraz wdrożenie i dostarczenie Internetowego Systemu Usług dla studentów o szczególnych potrzebach (Systemu eBON) zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz jej załącznikach oraz w określonych terminach.