722734-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa wsparcia technicznego dla systemu Cloud Management Platform Morpheus na okres 12 miesięcy oraz świadczenie godzin eksperckich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wsparcia technicznego dla systemu Cloud Management Platform Morpheus na okres 12 miesięcy oraz świadczenie godzin eksperckich
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wsparcia technicznego dla systemu Cloud Management Platform Morpheus na okres 12 miesięcy oraz świadczenie godzin eksperckich. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: 2.1. odnowienie licencji i wsparcia technicznego standard dla Cloud Management Platform Morpheus 2700 WLE lub równoważne; 2.2. świadczenie usługi Godzin eksperckich w ramach opcji, zgodnie z opisem w pkt. 8 OPZ. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 10. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 10.1. Wsparcie techniczne dla Oprogramowania świadczone będzie przez okres 12 miesięcy; 10.2. W terminie do 5 Dni Roboczych od dnia zawarcia umowy Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu danych i dokumentów, potwierdzających rozpoczęcie świadczenia Wsparcia technicznego; 10.3. Wykonawca, zobowiązany będzie zapewnić możliwość realizacji Godzin eksperckich, przez okres 12 miesięcy od dnia obustronnie podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru. 11. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania kryteriów równoważności oprogramowania, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ -Instrukcja dla Wykonawców).
Interne KennungCOI-ZAK.262.75.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ