2. Verfahren
Verfahren
Titel: GF(t) inzameling in Gistel en Middelkerke (2024-2026)
Beschreibung: Huis-aan-huisinzameling van GF(t) in zakken in Gistel en Middelkerke (2024, 2025, 2026)
Interne Kennung: GF(t) inzameling in Gistel en Middelkerke (2024-2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GF(t) inzameling in Gistel en Middelkerke (2024-2026) - 1
Beschreibung: Huis-aan-huisophaling van GF(t)-afval in Gistel
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: GF(t) inzameling in Gistel en Middelkerke (2024-2026) - 2
Beschreibung: Huis-aan-huisophaling van GF(t)-afval in Middelkerke
Interne Kennung: 2