See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2): “Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: 2) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.”
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 1 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Opolu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) Zamawiającemu przysługuje prawo do przedłużenia terminu realizacji umowy o dodatkowe kolejne 24 miesiące, tj. od 1 stycznia 2028 r. do maksymalnie 31 grudnia 2029 r; 2) Usługi w ramach Prawa opcji będą realizowane po cenach jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy dla Zamówienia podstawowego; 3) Skorzystanie z Prawa Opcji zależy wyłącznie od decyzji Zamawiającego. Zamawiający nie później, niż na 90 dni przed zakończeniem realizacji Zamówienia podstawowego poinformuje Wykonawcę o ewentualnym wykorzystaniu Prawa Opcji wraz z okresem jej realizacji.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 2 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.2
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 3 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 3 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.3
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 4 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 4 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach dla trakcji elektrycznej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.4
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 5 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 5 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu dla trakcji elektrycznej;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.5
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 7 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 7 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Opolu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.7
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 8 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 8 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.8
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 9 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 9 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.9
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 10 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 10 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.10
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 11 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 11 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.11
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 12 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 12 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych w Wrocławiu dla trakcji spalinowej
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.12
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 6 - Świadczenie usługi trakcyjnej na rzecz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. związanej z zabezpieczeniem lokomotyw wraz z drużynami trakcyjnymi
Beschreibung: Zadanie nr 6 obejmujące obszar działania Zakładu Linii Kolejowych we Wrocławiu dla trakcji elektrycznej;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/05150/04859/25/P.6