2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do budynku dydaktycznego UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia meblowego sal dydaktycznych, a także mebli biurowych, konferencyjnych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do nowego budynku UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie, zgodnie ze szczegółową kalkulacją cenową (zał. 1A), szczegółowym opisem mebli i drobnego wyposażenia (zał. A) oraz rysunkami z aranżacją pomieszczeń. Szczegółowy opis mebli i wyposażenia objętego dostawą i montażem opisano w oddzielnych plikach stanowiących załącznik A do SWZ: 1. meble; 2. siedziska ( tj. m.in. fotele i krzesła); 3. pozostałe drobne wyposażenie; 4. rzuty aranżacyjne piwnicy, parteru, I, II, III piętra
Vorherige Bekanntmachung: 553564-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia meblowego sal dydaktycznych, a także mebli biurowych, konferencyjnych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do nowego budynku UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie, zgodnie ze szczegółową kalkulacją cenową (zał. 1A), szczegółowym opisem mebli i drobnego wyposażenia (zał. A) oraz rysunkami z aranżacją pomieszczeń. Szczegółowy opis mebli i wyposażenia objętego dostawą i montażem opisano w oddzielnych plikach stanowiących załącznik A do SWZ: 1) meble; 2) siedziska ( tj. m.in. fotele i krzesła); 3) pozostałe drobne wyposażenie; 4) rzuty aranżacyjne piwnicy, parteru, I, II, III piętra
Interne Kennung: postępowania unijne