2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i produktów mięsnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa i produktów mięsnych (kod CPV - 15100000-9). Zamówienie jest podzielone na części. Część I - dostawy mięsa i produktów mięsnych, część II - dostawy produktów drobiowych oraz wędlin drobiowych w ramach dostaw do Zakładu Karnego we Włocławku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, włącznie z opisem asortymentu wraz z wykazem ilościowym został wskazany w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: D.Kw.2232.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawy mięsa i produktów mięsnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa i produktów mięsnych w tym: Kiełbasa parówkowa Mortadela Kiełbasa zwyczajna Mielonka wieprzowa Pasztet wołowo -wieprzowy Kaszanka Salceson włoski Salceson czarny Pieczeń rzymska Pieczeń myśliwska Szynka tyrolska Kiełbasa zielonogórska Kiełbasa śląska Mięso mielone wołowo – wieprzowe Wątroba wieprzowa
Interne Kennung: grupa I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: dostawy produktów drobiowych oraz wędlin drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów drobiowych oraz wędlin drobiowych w tym: Parówki drobiowe Serdelki drobiowe Kiełbasa śląska drobiowa Kiełbasa śniadaniowa drobiowa Kiełbasa kanapkowa drobiowa Mortadela drobiowa Kiełbasa parówkowa drobiowa parzona Kiełbasa biała drobiowa parzona Baleron drobiowy Rolada drobiowa Lunch meat drobiowy Blok drobiowy Polędwica drobiowa Pasztetowa drobiowa Pasztet drobiowy Mięso mielone drobiowe
Interne Kennung: grupa II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste, 15131500 Geflügelerzeugnisse