722830-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – DOSTAWA MEBLI - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ INTERNATU SZKOŁY BALETOWEJ W BYTOMIU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA MEBLI - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ INTERNATU SZKOŁY BALETOWEJ W BYTOMIU
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup + transport + wniesienie + montaż) elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli i zabudów meblowych oraz elementów uzupełniających i elementów wykończeniowych, do internatu Szkoły Baletowej w Bytomiu, w ilości i o parametrach, zawartych w dokumentach stanowiących Opis przedmiotu zamówienia – załącznik 4 do Specyfikacji. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest zaoferować wszystkie elementy przedmiotu zamówienia. Zamówienie nie zostało podzielone na części, albowiem przedmiot zamówienia jest jednorodny, a tym samym oferowany jest przez tę samą grupę dostawców. Poza tym poszczególne elementy muszą być ze sobą spójne stylistycznie. Nie dokonano podziału zamówienia na części ze względu na to, że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami organizacyjnymi, wzrostem kosztów dostawy. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Zastosowany ewentualnie podział zamówienia na części nie zwiększyłby konkurencyjności, zakres zamówienia jest zakresem typowym, umożliwiającym złożenie oferty przez wykonawców z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca winien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. 6. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. 7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 8. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 9. Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 – miesięcznej gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umownych. Okres gwarancji podlega ocenie w ramach kryterium oceny ofert.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001