722864-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Klonowica'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Klonowica'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy Program Ubezpieczenia Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego ,,Klonowica'' Sp. z o.o. w Szczecinie na lata 2026-2027”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66516500-5 - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 3.5. 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 3.6. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 4.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 4.2. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 4.3. ubezpieczenie komunikacyjne: - ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), - ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp.
Interne Kennung22/ZP-SPAK/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001