722880-2025 - Ergebnis
Niederlande – Spielplatzausrüstungen – Open House Speeltoestellen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpen House Speeltoestellen
BeschreibungHet doel van deze Open House procedure is het sluiten van Raamovereenkomsten per 1 september 2025 tussen de Aanbestedende Dienst en Opdrachtnemers voor de levering en bijbehorende dienstverlening: • Leveren van speeltoestellen • Coördinatie van de ondergrond bij speeltoestellen • Plaatsen van de speeltoestellen, inclusief nazorg • Het garantieonderhoud aan de speeltoestellen • Ontwerpen van speellocaties • Meedenken en ondersteunen bij bewonersparticipatie Op basis van cijfers uit het verleden is een gemiddelde totale opdrachtwaarde per jaar van €100.000,- te zien.
Interne Kennung4389895
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensHet betreft een open house procedure.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Aanbestedende Dienst is voornemens Raamovereenkomsten te sluiten met alle Geselecteerde Gegadigden.