2. Verfahren
Verfahren
Titel: E&C nieuwbouw Kindcentrum Wijhe
Beschreibung: Zie aanmeldingsleidraad. Stichting Maatschappelijk Vastgoed wenst een geheel nieuw Kindcentrum in Wijhe te laten realiseren door een ontwikkelende aannemer. De selectie hiervan geschiedt middels een Engineering & Construct aanbesteding volgens de procedure van een concurrentiegerichte dialoog. De gemeente Olst-Wijhe, mijnplein, De Mare en De Bieënkorf worden de gebruikers van het Kindcentrum Wijhe. Het Kindcentrum zal bestaan uit twee basisscholen: basisschool Mijnpleinschool en basisschool De Wije van De Mare. Het gebouw wordt aangevuld met ruimte voor kinderopvang ten behoeve van De Bieënkorf en ruimte voor de GGD Ijsselland. -
Interne Kennung: MV2110
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanmeldingsleidraad. Stichting Maatschappelijk Vastgoed wenst een geheel nieuw Kindcentrum in Wijhe te laten realiseren door een ontwikkelende aannemer. De selectie hiervan geschiedt middels een Engineering & Construct aanbesteding volgens de procedure van een concurrentiegerichte dialoog. De gemeente Olst-Wijhe, mijnplein, De Mare en De Bieënkorf worden de gebruikers van het Kindcentrum Wijhe. Het Kindcentrum zal bestaan uit twee basisscholen: basisschool Mijnpleinschool en basisschool De Wije van De Mare. Het gebouw wordt aangevuld met ruimte voor kinderopvang ten behoeve van De Bieënkorf en ruimte voor de GGD Ijsselland.
Interne Kennung: 1