See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eenmalige digitalisering van alle jaarrekeningen van de Balanscentrale op microfilm
Beschreibung: De opdracht betreft de digitalisering in één keer van de 7 026 microfilms betreffende bijna 3 miljoen jaarrekeningen met ongeveer 32 miljoen beelden waarover de Balanscentrale beschikt.
Interne Kennung: NBB-2024-3146
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961330 Mikroverfilmung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NBB-2024-3146 - 1
Beschreibung: Eenmalige digitalisering van alle jaarrekeningen van de Balanscentrale op microfilm
Interne Kennung: 1