722910-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiśniowa w roku 2026”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiśniowa w roku 2026”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na Odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wiśniowa, oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wiśniowa oraz ich zagospodarowaniu. 2. Odpady będą odbierane z terenu gminy Wiśniowa od mieszkańców, którzy mieszkają stale i czasowo na terenie 13 sołectw: Wiśniowa, Pstrągówka, Szufnarowa, Jaszczurowa, Tułkowice, Kożuchów, Kalembina, Niewodna, Różanka, Jazowa, Kozłówek, Markuszowa, Oparówka. 3. Punkt Selektywnej Zbiórki odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany jest w miejscowości Jazowa 11a. 38-124 Wiśniowa. 4. Liczba mieszkańców ok. 6400 osób zamieszkujących ok. 2 010 nieruchomości. 5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie: 5.1. Zmieszanych niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 zgromadzonych w workach i pojemnikach z budynków mieszkalnych, w ilości ok. 250 Mg. 5.2 Segregowanych odpadów komunalnych, gromadzonych w odpowiednio oznakowanych workach lub pojemnikach i wystawionych na trasie odbioru, podanych poniżej rodzajów odpadów w ilości ok. 550 Mg: 1) Papier ( w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury) o kodzie 20 01 01, 15 01 01, 15 01 05, 15 01 06 2) metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, oraz opakowania biodegradowalne o kodzie 20 01 39, 15 01 02, 15 01 04, 20 01 40 3) szkło opakowaniowe kolorowe i bezbarwne o kodzie 20 01 02, 15 01 07 4) odpady ulegające biodegradacji ( odpady kuchenne i ogrodowe) o kodzie 20 01 08, 20 02 01 5.3 Pozostałych odpadów zebranych w łącznej ilości ok. 200 Mg : 1) mebli i odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 2) odpadów budowlanych i rozbiórkowych (z zastrzeżeniem, iż odpady te pochodzą z drobnych remontów, na które nie jest wymagane uzyskanie stosownego zezwolenia) o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 03, 17 01 01, 17 01 02, 17 06 04 3) tekstylia i odzież 20 01 11, 20 01 10 5.4 Zużytych opon o kodzie 16 01 03 w ilości ok. 50 Mg. Podana ilość odpadów jest szacunkowa i należy traktować ją orientacyjnie, ponieważ może ona ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje prawo odszkodowania za nieosiągnięcie wskazanych ilości odpadów komunalnych. Zamawiający gwarantuje realizację odbioru minimum 70% przewidywanej ilości odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony zostały w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzanego postępowania, a w szczególności w rozdziale IV Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku nr 8 do SWZ (Wzór umowy).
Interne KennungP.271.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiśniowa w roku 2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden