722938-2023 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Zakup i sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 w Warszawie z podziałem na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący rodzaj produktów, ich ilość oraz parametry jakościowe dla poszczególnych części określa Formularz Cenowy właściwy dla danej części. Formularze Cenowe stanowią Załączniki nr 2a) – 2g) do SWZ
Interne Kennung: ZP/3/D/11/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie Zamawiającego oraz na portalu https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15112100 Frisches Geflügel, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15884000 Säuglingsnahrung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Warzywa, owoce i podobne produkty
Beschreibung: Warzywa, owoce i podobne produkty
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Mrożonki i ryby mrożone
Beschreibung: Mrożonki i ryby mrożone
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0004
Titel: Mięso, drób i produkty mięsne
Beschreibung: Mięso, drób i produkty mięsne
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0005
Titel: Różne artykuły spożywcze
Beschreibung: Różne artykuły spożywcze
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo, wyroby piekarskie i cukiernicze
Beschreibung: Pieczywo, wyroby piekarskie i cukiernicze
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Artykuły dla niemowląt
Beschreibung: Artykuły dla niemowląt
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung