2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstopdracht van verzekeringen
Beschreibung: Deze opdracht is een overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp de verzekeringen van de gemeente Ukkel voor het jaar 2024 (datum inwerkingtreding van het contract: 01/01/2024 - datum verstrijking van het contract: 31/12/2024 om middernacht). De uitvoeringstermijn van de opdracht is 1 jaar met mogelijkheid tot verlengingen en dit voor een max. duur van vier jaar. Verlenging: De opdracht kan max. drie keer verlengd worden voor één jaar overeenkomstig artikel 57 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten en sommige opdrachten voor aanneming van werken, leveringen en diensten. Indien de aanbestedende overheid de opdracht wenst te verlengen, zal hij de opdrachtnemer schriftelijk op de hoogte brengen, drie maand vóór de verstrijkingsdatum van de opdracht of van de lopende verlenging, ofwel vóór 30 september. De opdracht omvat de volgende posten en subposten: 1. VERZEKERINGEN VERLIES EN SCHADE 1.1 VERZEKERING BRAND EN AANVERWANTE GEVAREN van het type "alle risico's behalve" 1.2 VERZEKERING "ALLE ELEKTRONISCHE EN ANDERE RISICO'S" 1.3 VERZEKERINGEN "VERVOER EN VERBLIJF VAN WAARDEN" 1.4 ALLE RISICO'S "KUNSTWERKEN" binnen / buiten 1.5 ALLE RISICO'S "TOPOGRAFIEMATERIAAL EN INSPECTIECAMERA" 1.6 BRANDVERZEKERING GEMEENTEGEBOUW FORT-JACO 2. AUTOVERZEKERING 3. VERZEKERING LICHAMELIJKE LETSELS 3.1 ARBEIDSONGEVAL 3.2 AANVULLENDE WETSVERZEKERING 3.3 LICHAMELIJKE LETSELS EN BA 24/24 UUR BURGEMEESTER EN SCHEPENEN 3.4 BA EN VERZEKERING LICHAMELIJKE LETSELS GEMEENTELIJKE ADMINISTRATIEVE SANCTIES 3.5 LICHAMELIJKE LETSELS: SPORTLESSEN VOOR VOLWASSENEN 3.6 VERZEKERING "BIJSTAND" VOOR VERPLAATSINGEN NAAR HET BUITENLAND 3.7 ...
Interne Kennung: PPP0C4-2009/3/2023-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Marché des assurances 2024
Beschreibung: Marché des assurances 2024
Interne Kennung: 2023-006