See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laadpalen
Beschreibung: Installatie en beheer van laadpalen inclusief onderhoudscontract
Interne Kennung: DE-504-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DE-504-2024 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DE-504-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1