See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D4.1.1 - nabór konkurencyjny nr KPOD.07.08-IP.10-001/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakietach (1-3). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a (pakiety 1-3) do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/84/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 1a pakiet nr 1 ( Wózek leżący transportowy Szt/1 Łóżko bariatryczne z materacem przeciwodleżynowym Kpl/3 Łóżko wielofunkcyjne z materacem przeciwodleżynowym Kpl/82 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym Szt./85)
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/84/25 Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 1a pakiet nr 2- System podnoszenia pacjenta Szt/1 WIZJA LOKALNA- dotyczy pakietu nr 2: 1. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej, celem dokładnego zapoznania się z przedmiotem zamówienia i sprawdzenia warunków niezbędnych do jego realizacji , dokonania pomiarów, szkiców itp.. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. 2. Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej dla wszystkich potencjalnych wykonawców na dzień: 20.10.2025r. godzina 10:00 w Makowie Podhalańskim Aleja Kasztanowa 17, na placu przy ZOL. Chęć uczestnictwa wizji lokalnej należy zgłosić do Działu Zamówień Publicznych pod nr tel. 33 8723 323 lub przez Platformę Zakupową. 3. Z wizji lokalnej zostanie spisany protokół, która będzie stanowiła potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/84/25 Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 1a pakiet nr 3 (Robot rehabilitacyjny kończyn dolnych Szt/1 Robot rehabilitacyjny kończyn górnych Szt/1)
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/84/25 Pakiet nr 3