723051-2025 - Wettbewerb
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP-24-1547/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
BeschreibungUsługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Interne KennungCP-24-1547/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCzęść nr 1; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCzęść nr 2; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCzęść nr 3; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCzęść nr 4; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCzęść nr 5; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCzęść nr 6; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 6