See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené dodávky elektrické energie a zemního plynu na období let 2025-2027
Beschreibung: Předmětem výběrového řízení je zajištění dodávky zemního plynu potřebné pro provozovny PSAS od 1.1.2025 do 1.1.2027 a zajištění dodávek elektrické energie od 1.1.2025 do 31.12.2027.
Interne Kennung: VŘN0425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka zemního plynu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zemního plynu pro všechny plynárenské dny od 1.1.2025 (od 6:00 hod.) do 1.1.2027 (do 6:00 hod.) do odběrných míst zadavatele, která jsou specifikována dále v zadávací dokumentaci. Dodávkou zemního plynu se rozumí dodávka zemního plynu s převzetím závazku odebrat zemní plyn z distribuční soustavy spolu s odpovědností za odchylku. Předmětem veřejné zakázky je rovněž součinnost a technická výpomoc vybraného dodavatele při zajištění převodu a přepisu odběrných míst. Převod a přepis odběrných míst zajistí nový dodavatel zemního plynu.
Interne Kennung: Plyn
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny odběrných míst pro obě části veřejné zakázky, a to v souladu s touto zadávací dokumentací, zejména s čl. 7 písm. f).
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka elektrické energie
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zabezpečení dodávky sjednaného množství elektrické energie od 1. 1. 2025 do 31. 12. 2027 do odběrných míst zadavatele, která jsou specifikována dále v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Energie
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität