See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w ramach projektów "EU-geniusze z Lublina" oraz "Szkolne Supermoce" współfinansowanych z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1. Część 1: dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „EU-geniusze z Lublina” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus: 1.1. komputer mobilny typ A - ilość: 54 szt.; 1.2. komputer mobilny typ B z oprogramowaniem biurowym - ilość: 2 szt.; 1.3. tablet typ A - ilość: 20 szt. 2. Część 2: dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „Szkolne Supermoce” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus: 2.1. zestaw komputerowy typ A - ilość: 52 szt.; 2.2. zestaw komputerowy typ B - ilość: 25 szt.; 2.3. oprogramowanie biurowe do zestawu komputerowego typ B - ilość: 25 szt. 2.4. komputer mobilny typ C - ilość: 12 szt.; 2.5. komputer mobilny typ D z oprogramowaniem biurowym - ilość: 21 szt.; 2.6. tablet typ B - ilość: 46 szt.; 2.7. tablet graficzny - ilość: 13 szt.; 2.8. kamera internetowa - ilość: 1 szt.; 2.9. słuchawki z mikrofonem - ilość: 8 szt.; 2.10. głośniki komputerowe - ilość: 5 zestawów.
Vorherige Bekanntmachung: 178389-2025
Interne Kennung: ZP-P-I.271.95.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „EU-geniusze z Lublina” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „EU-geniusze z Lublina” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus: 1.1. komputer mobilny typ A - ilość: 54 szt.; 1.2. komputer mobilny typ B z oprogramowaniem biurowym - ilość: 2 szt.; 1.3. tablet typ A - ilość: 20 szt.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.95.2024 część 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „Szkolne Supermoce” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem do szkół w ramach projektu „Szkolne Supermoce” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus: 2.1. zestaw komputerowy typ A - ilość: 52 szt.; 2.2. zestaw komputerowy typ B - ilość: 25 szt.; 2.3. oprogramowanie biurowe do zestawu komputerowego typ B - ilość: 25 szt. 2.4. komputer mobilny typ C - ilość: 12 szt.; 2.5. komputer mobilny typ D z oprogramowaniem biurowym - ilość: 21 szt.; 2.6. tablet typ B - ilość: 46 szt.; 2.7. tablet graficzny - ilość: 13 szt.; 2.8. kamera internetowa - ilość: 1 szt.; 2.9. słuchawki z mikrofonem - ilość: 8 szt.; 2.10. głośniki komputerowe - ilość: 5 zestawów.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.95.2024 część 2