2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding levering van multifunctionele printers en de daarbij horende dienstverlening
Beschreibung: De aanbestedende dienst is op zoek naar multifunctionele printers voor gebruik in de verschillende onderwijsinstellingen. Bij deze uitvraag hecht de aanbestedende dienst veel waarde aan een leverancier die de aanbestedende dienst maximaal ontzorgt en voorziet in waardevolle advisering en innovatieve oplossingen, die ervoor zorgen dat gebruikers altijd met de best passende hardware werken en eenvoudig zijn in gebruik. De gebruikers dienen hierbij altijd tijdig te beschikken over kwalitatief hoogwaardig multifunctionele printers die aansluit bij hun behoefte. 39 multifunctionele printers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1