2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) na terenie dzielnic: Ochota, Ursus, Włochy oraz Park Pole Mokotowskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) na terenie dzielnic: Ochota, Ursus, Włochy oraz Park Pole Mokotowskie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 90/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001