723279-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – USŁUGI Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY W 2026 R.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGI Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY W 2026 R.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: usługi z zakresu medycyny pracy pracowników i żołnierzy w 2026 r. z podziałem na cztery części zamówienia: Część zamówienia nr 1 - Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Elbląg; Część zamówienia nr 2 - Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Braniewo; Część zamówienia nr 3 - Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Morąg; Część zamówienia nr 4 - Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Bartoszyce.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Elbląg
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja ma charakter kwotowy. Opcja to różnica pomiędzy wartością maksymalną a wartością minimalną.
LosLOT-0002
TitelUsługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Braniewo
LosLOT-0003
TitelUsługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Morąg
LosLOT-0004
TitelUsługi medyczne z zakresu medycyny pracy w 2026 roku dla żołnierzy, żołnierzy DZSW i pracowników RON z jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 21 WOG w garnizonie Bartoszyce