723282-2025 - Ergebnis
Tschechien – Xerografisches Papier – Dodávka kancelářského papíru a dodejkových obálek se zeleným pruhem pro resort Ministerstva spravedlnosti v letech 2024-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kancelářského papíru a dodejkových obálek se zeleným pruhem pro resort Ministerstva spravedlnosti v letech 2024-2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru formátu A4 a A3 pro tisková a kopírovací zařízení a dodávky dodejkových obálek se zeleným pruhem.
Interne Kennung66/2022-OPR-Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle §56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST 1 Kancelářský papír
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru formátu A4 a A3 pro tisková a kopírovací zařízení.
Interne Kennung66/2022-OPR-Z-ČÁST 1
Optionen
Beschreibung der OptionenCentrální zadavatel si vyhrazuje právo změny závazku dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ.
LosLOT-0002
TitelČÁST 2 Dodejkové obálky se zeleným pruhem
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dodejkových obálek se zeleným pruhem.
Interne Kennung66/2022-OPR-Z-ČÁST 2
Haupteinstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge