See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Dostawa i montaż czterech podziemnych zbiorników przeciwpożarowych na wodę wraz z placem manewrowym, zlokalizowanych w leśnictwach: Cisze, Gołepole, Jabłonówko, Gębice – na terenie Nadleśnictwa Sarbia
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzy-skaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem ni-niejszego zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części a. Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Cisze. b. Część II – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Gołepole. c. Część III – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Jabłonówko. d. Część IV – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Gębice.
Vorherige Bekanntmachung: 743568-2025
Interne Kennung: SA.270.1.3.2025_09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Cisze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o poj. 50m3 wraz z placami manewrowymi włączonym do istniejącego sytemu dróg zakładowych przyległych do obiektu. Inwestycja projektowana jest w w leśnictwie Cisze Zbiornik należy zaprojektować wraz z instalacją do poboru wody oraz placem manewrowym o wym. 20x20m w przypadku drogi bez przejazdu, a w przypadku dróg przejazdowych powierzchnia placu będzie dostosowana do tras ich przebiegu i uzgodniona z zamawiającym. Nawierzchnia placu utwardzona. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część I
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Gołepole.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o poj. 50m3 wraz z placami manewrowymi włączonym do istniejącego sytemu dróg zakładowych przyległych do obiektu. Inwestycja projektowana jest w w leśnictwie Gołepole. Zbiornik należy zaprojektować wraz z instalacją do poboru wody oraz placem manewrowym o wym. 20x20m w przypadku drogi bez przejazdu, a w przypadku dróg przejazdowych powierzchnia placu będzie dostosowana do tras ich przebiegu i uzgodniona z zamawiającym. Nawierzchnia placu utwardzona. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Jabłonówko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o poj. 50m3 wraz z placami manewrowymi włączonym do istniejącego sytemu dróg zakładowych przyległych do obiektu. Inwestycja projektowana jest w w leśnictwie Jabłonówko. Zbiornik należy zaprojektować wraz z instalacją do poboru wody oraz placem manewrowym o wym. 20x20m w przypadku drogi bez przejazdu, a w przypadku dróg przejazdowych powierzchnia placu będzie dostosowana do tras ich przebiegu i uzgodniona z zamawiającym. Nawierzchnia placu utwardzona. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Częśc III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Dostawa i montaż pod-ziemnego zbiornika przeciwpożarowego wraz z placem manewrowym na terenie Leśnictwa Gębice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o poj. 50m3 wraz z placami manewrowymi włączonym do istniejącego sytemu dróg zakładowych przyległych do obiektu. Inwestycja projektowana jest w w leśnictwie Gębice. Zbiornik należy zaprojektować wraz z instalacją do poboru wody oraz placem manewrowym o wym. 20x20m w przypadku drogi bez przejazdu, a w przypadku dróg przejazdowych powierzchnia placu będzie dostosowana do tras ich przebiegu i uzgodniona z zamawiającym. Nawierzchnia placu utwardzona. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część IV