See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kabelové soubory NN a VN III
Beschreibung: Stručný popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka kabelových souborů NN a VN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 28354-2019
Interne Kennung: Kabelové soubory NN a VN III část A,B,C,D
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Stíněné konektory a omezovače VN
Interne Kennung: Dodávky kabelových souborů NN a VN
Los: LOT-0002
Titel: Část B - Kabelové koncovky a spojky VN
Los: LOT-0003
Titel: Část C - Kabelové spojky NN
Los: LOT-0004
Titel: část D: Kabelové spojky odbočné - opakování