2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAVEDENÍ DYNAMICKÉHO NÁKUPNÍHO SYSTÉMU na zajištění proexportních akcí v rámci programu Incomingové mise na podporu rozvoje obchodních vztahů ČR se zahraničím
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění proexportních akcí v rámci programu Incomingové mise na podporu rozvoje obchodních vztahů ČR se zahraničím. Incomingovou misí se rozumí návštěva zástupců zahraničních institucí a/nebo významných či oborově perspektivních společností, zahraničních odborníků anebo odborných novinářů v České republice, která se odehrává například při příležitosti oborového veletrhu či jiné významné tuzemské prezentační akce (semináře, konference, workshopu atd.), případně se jedná o samostatnou návštěvu s pracovním programem například ve formátu turné po českých firmách. Pro účely programu jsou do definice zahrnuty rovněž delší vzdělávací návštěvy, případně i obousměrné interakce, jejichž cílem je tzv. twinning. Program se řídí podmínkami, které tvoří přílohu č. 2 a obsahují mj. pokyny pro realizační firmy. Další specifikace předmětu zakázky Plánované druhy plnění: - doprava do ČR a zpět (účastníků i případného doprovodu), - doprava v ČR (účastníků i případného doprovodu), - ubytování (účastníků i případného doprovodu), - tlumočení a překlady, - pronájem prostor, - technická realizace a vybavení (AV technika, nábytek, stavba stánků apod.), - vstupenky na veletrh/konferenci/seminář, - marketing, propagace, tisk a související služby, - hostesky a jiný pomocný personál, - služby školitelů/expertů včetně honorářů, - pohoštění při jednáních, společenské a networkingové akce, - organizační a koordinační činnost realizátora, - jiné položky logistického, technického, produkčního či marketingového charakteru relevantní pro realizaci konkrétní incomingové mise, přesněji specifikované v zadání příslušné výzvy k podání nabídek.
Vorherige Bekanntmachung: 403669-2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DNS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2.1 Předmět veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je zajištění proexportních akcí v rámci programu Incomingové mise na podporu rozvoje obchodních vztahů ČR se zahraničím. Incomingovou misí se rozumí návštěva zástupců zahraničních institucí a/nebo významných či oborově perspektivních společností, zahraničních odborníků anebo odborných novinářů v České republice, která se odehrává například při příležitosti oborového veletrhu či jiné významné tuzemské prezentační akce (semináře, konference, workshopu atd.), případně se jedná o samostatnou návštěvu s pracovním programem například ve formátu turné po českých firmách. Pro účely programu jsou do definice zahrnuty rovněž delší vzdělávací návštěvy, případně i obousměrné interakce, jejichž cílem je tzv. twinning. Program se řídí podmínkami, které tvoří přílohu č. 2 a obsahují mj. pokyny pro realizační firmy. 2.2 Další specifikace předmětu zakázky Plánované druhy plnění: - doprava do ČR a zpět (účastníků i případného doprovodu), - doprava v ČR (účastníků i případného doprovodu), - ubytování (účastníků i případného doprovodu), - tlumočení a překlady, - pronájem prostor, - technická realizace a vybavení (AV technika, nábytek, stavba stánků apod.), - vstupenky na veletrh/konferenci/seminář, - marketing, propagace, tisk a související služby, - hostesky a jiný pomocný personál, - služby školitelů/expertů včetně honorářů, - pohoštění při jednáních, společenské a networkingové akce, - organizační a koordinační činnost realizátora, - jiné položky logistického, technického, produkčního či marketingového charakteru relevantní pro realizaci konkrétní incomingové mise, přesněji specifikované v zadání příslušné výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: N006/24/V00020014