Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
Erfüllungsort
Land: Tschechien
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Místo plnění: prostory firem a středních škol na území celé České republiky Výběr místa konání jednotlivých kurzů zajistí zadavatel. Konkrétnější specifikace místa plnění bude upřesněna v dílčích objednávkách zadavatele.
Geschätzte Dauer