2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne oczyszczanie jezdni, chodników, parkingów i zieleni przydrożnej ulic i placów w mieście Mrągowo
Beschreibung: Zadanie obejmuje oczyszczanie: 1) jezdnie ulic o nawierzchni utwardzonej o długości 54,48km, 2) pas drogowy o nawierzchni gruntowej o długości 7,04 km, 3) chodniki i parkingi o powierzchni 98 683 m2, 4) pasy zieleni przydrożnej o powierzchni 47 411 m2, 5) Nawierzchnie w obrębie przystanków autobusowych 2290 m², 6) Zieleń w obrębie przystanków autobusowych 270 m².
Vorherige Bekanntmachung: 613512-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001