2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění úklidových prací na území Prahy 6
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění úklidových prací na území Městské části Praha 6. Předmětem plnění veřejné zakázky bude zajišťování zejména těchto služeb: a) periodický úklid, b) kombinovaný úklid (letní úklid) a (zimní úklid) – u obou typů úklidu se jedná o strojní úklid komunikací s ručním dočištěním, c) zimní údržbu, d) úklid použitého posypového materiálu, e) přistavování kontejnerů, f) dodávka náčiní dle specifikace. Předpokládaná orientační celková výměra komunikací, jež bude předmětem údržby v částech 1-3 činí 1 028 641 m2, z toho část 1: 386 726 m2, část 2: 288 794 m2, část 3: 353 121 m2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 63111000 Containerumschlag, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 44613800 Abfallcontainer, 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Objednávka č. ODŽP/00406/2025 - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 5: Projekt sněhové pohotovosti
Beschreibung: Předmětem plnění je zajišťování služeb spočívající v dodání pracovního nářadí pro brigádníky sněhové pohotovosti a zajištění dalších služeb dle technické specifikace a pokynů Objednatele.
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00406/2025 - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 5: Projekt sněhové pohotovosti
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 44510000 Werkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku – rozšíření či zúžení rozsahu služeb – změny počtu úklidů, údržby, jejich způsobu či zúžení nebo rozšíření místa plnění o další ulice či stanoviště, a to v případě vzniku objektivní potřeby změny rozsahu plnění (zejména z důvodu vzniku nových ulic, stanovišť, prostranství, svěření dalších ulic a ploch do svěřené správy, stížností obyvatel městské části Praha 6 na čistotu, nedostatku finančních prostředků apod.). Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.