2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfsfitness
Beschreibung: Bedrijfsfitness voor alle medewerkers bij het ministerie van Financiën voor de looptijd van 2 jaar met optionele verlengingen tot een maximale looptijd van 8 jaar. Bedrijfsfitness abonnementen voor maximaal 38.000 medewerkers.
Interne Kennung: 201865004.015.066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Bedrijfsfitness voor alle medewerkers bij het ministerie van Financiën voor de looptijd van 2 jaar met optionele verlengingen tot een maximale looptijd van 8 jaar. Bedrijfsfitness abonnementen voor maximaal 38.000 medewerkers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties