2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół budynków Oddziału ZUS w Zielonej Górze i podległych terenowych jednostek organizacyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół budynków Oddziału ZUS w Zielonej Górze i podległych terenowych jednostek organizacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 213120-2025
Interne Kennung: 510000.271.01.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku, Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą JEDZ, które będzie składane na żądanie Zamawiającego, wyłącznie przez tego Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten