723712-2025 - Ergebnis
Polen – Übungssimulatoren – Dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę ludzkich trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, z podziałem na 7 (siedem) części.
Vorherige Bekanntmachung590162-2025
Interne KennungDZP.271.81.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 tej ustawy, tj. nie krótszym niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności realizacji zawartej umowy w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w ściśle określonych ramach czasowych (zgodnie z harmonogramem). Niedotrzymanie harmonogramu może skutkować utratą przyznanego dofinansowania lub obowiązkiem zwrotu już przekazanych środków. Jednocześnie skrócenie terminu nie pozbawia wykonawców możliwości udziału w postępowaniu oraz zapewnia im odpowiedni czas na przygotowanie i złożenie oferty. Zamawiający skróceniem terminu nie naruszy zasad określonych w art. 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęści 1: Dostawa trenażerów i symulatorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ludzkich trenażerów i symulatorów do nauki procedur medycznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz szkolenie personelu z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 1
LosLOT-0002
TitelCzęści 2: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 2
LosLOT-0003
TitelCzęści 3: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 3
LosLOT-0004
TitelCzęści 4: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 4
LosLOT-0005
TitelCzęści 5: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 5
LosLOT-0006
TitelCzęści 6: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 6
LosLOT-0007
TitelCzęści 7: Dostawa trenażerów i symulatorów
Interne KennungDZP.271.81.2025-część 7