See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor bodemonderzoek
Beschreibung: De hoofdtaken van Natuurpunt Beheer vzw zijn de opmaak van beheerplannen en het inrichten, ontwikkelen, beheren en openstellen van natuurgebieden in Vlaanderen. Het voorwerp van de opdracht is: - het opmaken van oriënterende en beschrijvende slib- en bodemonderzoeken in het kader van het Bodemdecreet, volgens de standaardprocedures van de OVAM - het opmaken van technische verslagen grondverzet met conformverklaring - nutriëntenonderzoek met opmaak verslag - actualisatie technisch verslag met conformverklaring - het opmaken van verslagen van monstername en analyse in functie van het bekomen van een grondstofverklaring - het begeleiden van afgravingen van puinhoudende ophogingslagen Indien tijdens de looptijd van de opdracht het Bodemdecreet, de Vlarebo en/of de standaardprocedures worden gewijzigd, dient de opdrachthouder rekening te houden met de wijzigingen. De verschillende deelopdrachten worden uitgevoerd op diverse locaties in Vlaanderen. Voor elke deelopdracht moet de inschrijver het bodemonderzoek opvolgen in alle aspecten: technisch, financieel, milieuhygiënisch en administratief. Volgende prestaties worden minimaal verwacht van de dienstverlener: - advies - toezicht en controle - staalnames en laten uitvoeren van analyses - algemene onderzoeksopvolging - financiële onderzoeksopvolging - opmaak rapporten - begeleiden en opvolgen van projecten met puinhoudende ophogingslagen - verlengen rapporten/conformverklaringen indien deze vervallen zijn Het betreft een overeenkomst op afroep. De opdracht is opgesplitst in 3 percelen, geografisch verdeeld voor regio "Vlaanders", "Leemstreek" en "Kempen".
Interne Kennung: PPP23L-128/5525/NPB_Bodemonderzoek_2025_JD
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bodemonderzoeken e.d. in regio 'Vlaanders'
Beschreibung: Geografisch afgebakend, grosso modo oost- en west vlaanderen (zie kaart in bijlage)
Interne Kennung: NPB_Bodemonderzoek_2025_JD_1
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
Los: LOT-0002
Titel: Bodemonderzoeken e.d. in de regio "Leemstreek"
Beschreibung: Geografisch afgebakend, grosso modo Vlaams-Brabant en het zuiden van Limburg (zie kaart in bijlage)
Interne Kennung: NPB_Bodemonderzoek_2025_JD_2
Los: LOT-0003
Titel: Bodemonderzoeken e.d. in de regio "Kempen"
Beschreibung: Geografisch afgebakend, grosso modo Antwerpen en het noorden van Limburg (zie kaart in bijlage)
Interne Kennung: NPB_Bodemonderzoek_2025_JD_3