2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 32 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych.
Beschreibung: Usługi sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 32 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych. 5.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 32 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych. Zakres usługi obejmuje m.in.: 5.1.1. sprzątanie pokoi biurowych, sal rozpraw, łazienek, toalet, korytarzy i klatek schodowych o łącznej powierzchni ok. 5710,18 m2 włącznie z konserwacją podłóg - przy zastosowaniu środków czystości i sprzętu wykonawcy, wraz z uzupełnianiem dozowników w łazienkach i toaletach w mydło w płynie, ręczniki papierowe i papier toaletowy oraz płyn do mycia naczyń, które zapewnia Wykonawca zgodnie ze specyfikacją dozowników będących na wyposażeniu Zamawiającego, którą będzie stanowić Załącznik Nr 1 „Zakres usługi” do wzoru umowy - codziennie; 5.1.2. mycie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni okien, i drzwi wejściowych w holu głównym od ulicy i parkingu wewnętrznego na bieżąco według potrzeb, nie rzadziej niż jeden raz w miesiącu, 5.1.3. mycie okien i parapetów - 2 razy w okresie obowiązywania umowy. 5.1.4. wykonywanie usług utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przy ul. Pabianickiej 32 przy użyciu sprzętu i urządzeń Wykonawcy, według Załącznika Nr 1 „Zakres usługi” do wzoru umowy – na bieżąco; 5.2. Szczegółowy zakres usług, wykaz pomieszczeń, powierzchnie, zakres czynności oraz dane dotyczące minimalnej liczby osób zatrudnionych do sprzątania i czasu ich pracy - określone zostały w Załączniku Nr 1 „zakres usługi” do wzoru umowy. Dane dotyczące minimalnej liczby osób (zaznaczone kursywą) podane zostały w celu umożliwienia wykonawcom wypracowania optymalnych rozwiązań dotyczących składu osobowego personelu sprzątającego i sporządzenia kalkulacji kosztów. 5.3. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia podwykonawcom wykonania części zamówienia określonych w pkt 5.1.3. wymagających zastosowania specjalistycznego sprzętu, dotyczy to np. okien w budynku od strony patio oraz fasady aluminiowej z oknami nieotwieranymi lub uchylnymi (wymagających mycia z zewnątrz budynku przy pomocy np. zwyżki, a wewnątrz budynku przy pomocy drabiny). Wykonawca odpowiada za działania podwykonawców jak za działania własne. 5.4. Zgodnie z art. 121 ustawy Pzp pozostałe usługi, o których mowa w pkt. 5.1.1., 5.1.2. i 5.1.4. wykonawca zobowiązany jest świadczyć w obsadzie składającej się z własnych pracowników (osobiście) i nie powierzać ich wykonania podwykonawcom. 5.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 5.6. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 32 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 32 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych. Zakres usługi obejmuje m.in.: 5.1.1. sprzątanie pokoi biurowych, sal rozpraw, łazienek, toalet, korytarzy i klatek schodowych o łącznej powierzchni ok. 5710,18 m2 włącznie z konserwacją podłóg - przy zastosowaniu środków czystości i sprzętu wykonawcy, wraz z uzupełnianiem dozowników w łazienkach i toaletach w mydło w płynie, ręczniki papierowe i papier toaletowy oraz płyn do mycia naczyń, które zapewnia Wykonawca zgodnie ze specyfikacją dozowników będących na wyposażeniu Zamawiającego, którą będzie stanowić Załącznik Nr 1 „Zakres usługi” do wzoru umowy - codziennie; 5.1.2. mycie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni okien, i drzwi wejściowych w holu głównym od ulicy i parkingu wewnętrznego na bieżąco według potrzeb, nie rzadziej niż jeden raz w miesiącu, 5.1.3. mycie okien i parapetów - 2 razy w okresie obowiązywania umowy. 5.1.4. wykonywanie usług utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przy ul. Pabianickiej 32 przy użyciu sprzętu i urządzeń Wykonawcy, według Załącznika Nr 1 „Zakres usługi” do wzoru umowy – na bieżąco; 5.2. Szczegółowy zakres usług, wykaz pomieszczeń, powierzchnie, zakres czynności oraz dane dotyczące minimalnej liczby osób zatrudnionych do sprzątania i czasu ich pracy - określone zostały w Załączniku Nr 1 „zakres usługi” do wzoru umowy. Dane dotyczące minimalnej liczby osób (zaznaczone kursywą) podane zostały w celu umożliwienia wykonawcom wypracowania optymalnych rozwiązań dotyczących składu osobowego personelu sprzątającego i sporządzenia kalkulacji kosztów. 5.3. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia podwykonawcom wykonania części zamówienia określonych w pkt 5.1.3. wymagających zastosowania specjalistycznego sprzętu, dotyczy to np. okien w budynku od strony patio oraz fasady aluminiowej z oknami nieotwieranymi lub uchylnymi (wymagających mycia z zewnątrz budynku przy pomocy np. zwyżki, a wewnątrz budynku przy pomocy drabiny). Wykonawca odpowiada za działania podwykonawców jak za działania własne. 5.4. Zgodnie z art. 121 ustawy Pzp pozostałe usługi, o których mowa w pkt. 5.1.1., 5.1.2. i 5.1.4. wykonawca zobowiązany jest świadczyć w obsadzie składającej się z własnych pracowników (osobiście) i nie powierzać ich wykonania podwykonawcom. 5.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 5.6. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: A.261.3.2025