2. Verfahren
Verfahren
Titel: JU-RE Rekonstrukce auly JU – dodávka AV techniky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele AV techniky do rekonstruovaného objektu Auly Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, včetně montáže a instalace zařízení.
Interne Kennung: JU-RE Rekonstrukce auly JU – dodávka AV techniky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost provést změnu v osobě prodávajícího v průběhu plnění smlouvy, pokud bude naplněna některá z podmínek pro odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího uvedených v čl. 9. této smlouvy nebo pokud prodávající odstoupí od této smlouvy nebo zanikne bez právního nástupce