See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „Prace na linii kolejowej nr 202 na odcinku Gdynia Chylonia – Słupsk” na odcinku Lębork – Słupsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „Prace na linii kolejowej nr 202 na odcinku Gdynia Chylonia – Słupsk” na odcinku Lębork – Słupsk. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 21 000 000 PLN netto, Wartość zamówień podstawowych – 14 000 000 PLN netto, zamówień podobnych – 7 000 000 PLN netto.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla odcinka Lębork – Słupsk (ze stacją Słupsk). Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 134 ust. 6 pkt 3) Ustawy. Zakres i warunki zamówień podobnych reguluje pkt 4. Tomu III (Opis Przedmiotu Zamówienia). Wartość szacunkowa – Część II – 21 000 000 PLN netto, Wartość zamówień podstawowych – 14 000 000 PLN netto, zamówień podobnych – 7 000 000 PLN netto. Zamawiający przewiduje udzielenie podobnych zamówień, o których mowa w art. 134 ust. 6 pkt. 3) Pzp dla niniejszego Zamówienia. Podobne zamówienie może zostać udzielone dla przygotowania dokumentacji projektowej na linii nr 202 (Gdańsk Główny – Stargard) na odcinku: Gdynia Chylonia – Słupsk, od km 26,172 do km 134,875 wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz odcinki, powiązanych z infrastrukturą linii nr 202,następujących linii kolejowych nr: 250, 228, 230, 237, 213, 229, 405, 723, 964 w zakresie wynikającym z konieczności ich przebudowy w związku z modernizacją linii 202. w zakresie branż objętych zamówieniem podstawowym: — branża torowa (nawierzchnia, podtorze, odwodnienie), — obiekty inżynieryjne (tj. wiadukty drogowe, wiadukty kolejowe, przepusty, przejścia podziemne, kładki, ekrany akustyczne), — energetyka (trakcyjna i nietrakcyjna, linie potrzeb nietrakcyjnych), — drogowa (drogi objazdowe, dojazdowe, równoległe), — przejazdy w poziomie szyn, — srk, teletechnika i telekomunikacja, — obiektów obsługi podróżnych (nowe przystanki, mała architektura), — trasy kablowe, sieci energetyczne i wodne. Ponadto Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia podobnego na nadzór autorski nad realizacją zamówień podobnych, o których mowa powyżej. Zamówienia podobne będą udzielone na warunkach umowy tożsamych jak w przypadku umowy dla zadania podstawowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji dla zadań dotyczących nadzoru autorskiego. Wykonawca wycenia zakres ujęty w rozdziale 10 - Rozbicia Ceny Ofertowej (RCO) - formularza oferty.