2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domovy pro seniory Česká Kamenice Benar – zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmět plnění této veřejné zakázky spočívá v realizaci díla: „Domovy pro seniory Česká Kamenice Benar – zhotovitel stavby“. Konkrétně je předmětem plnění veřejné zakázky novostavba dvou objektů domova pro seniory v České Kamenici vč. revitalizace a úpravy bezprostředně přilehlých prostor.
Interne Kennung: 187
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215213 Bau von Pflegeheimen
5. Los
Los: LOT-0001