2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace SAP S/4HANA on premise a souvisejících řešení SAP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je implementace informačního systému zadavatele SAP na nejnovější verzi S/4HANA. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření dvou (2) smluv, jejichž předmětem je implementace SAP S/4HANA on premise a souvisejících řešení SAP pro ČEPS, a.s. (dále také jako „Systém“) a následná podpora Systému. Obě tyto smlouvy budou uzavřeny s jediným dodavatelem.
Interne Kennung: 2024100910
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Viz zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz odst. 2.11 a 2.12 Zadávací dokumentace a v odst. 7.2. a 8.3.2. Smlouvy o dílo a v odst. 8.5.1 a 8.5.2. Servisní smlouvy