See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/361 Jevišovice most 361-007 – DSP/PDPS, SP, IČ, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni DSP/PDPS, SP, včetně souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání stavebního povolení na uvedenou akci; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce.
Interne Kennung: 265/2019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zpracování PD Část 1. - II/361 Jevišovice most 361-007 – DSP/PDPS, SP, IČ, AD