2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Pleszew oraz utworzenie i obsługa Stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (SPSZOK)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę: 1) odbierania odpadów komunalnych selektywnie zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Pleszew, bezpośrednio z nieruchomości właściciela z podziałem na: a) odpady ulegające biodegradacji – odpady zielone, b) odpady ulegające biodegradacji – odpady kuchenne, c) papier i tektura, d) szkło bezbarwne, e) szkło kolorowe, f) tworzywa sztuczne w tym opakowania z tworzyw sztucznych, metale, w tym opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, g) popiół i żużel z palenisk, h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; 2) odpady wymienione w ust. 1 z nieruchomości zamieszkałych odbierane są w każdej ilości; 3) z nieruchomości niezamieszkałych odpady wymienione w ust. 1 odbierane będą w ilości nie przekraczającej ilości pojemników zadeklarowanych przez właściciela nieruchomości biorąc pod uwagę miesięczny cykl odbioru odpadów oraz miesięczną ilość zadeklarowanych pojemników i worków; 4) szczegółowy wykaz nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych z zadeklarowaną miesięczną ilością pojemników i worków objętych systemem zbiórki odpadów komunalnych zostanie dostarczony Wykonawcy wyłonionemu w drodze przetargu po podpisaniu umowy; 5) odbioru odpadów, o których mowa w ust. 1 z pojemników/worków na odpady komunalne, o pojemności i w kolorystyce określonej w obowiązującym Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Pleszew, z częstotliwością określoną w tym Regulaminie oraz w załączniku nr 1 do SOPZ; 6) organizacji i prowadzenia na terenie Miasta i Gminy Pleszew Stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (SPSZOK) od mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew ze szczególnym uwzględnieniem warunków określonych w SOPZ; 7) transporcie wszystkich odebranych odpadów komunalnych również ze Stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów do WCR – Sp. z o.o. w Jarocinie, Witaszyczki, ul. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin, poza odpadami o kodach 15 01 07, 15 01 01, 15 01 02, 20 02 01, 20 03 07, 17 09 04, ex 20 01 99, 20 03 01, które należy dostarczyć do Punktu Przeładunkowego znajdującego się w m. Dobra Nadzieja dz. nr. 4/8, 6/7 oraz poza odpadami o kodzie: 17 01 01, 17 01 02, ex 17 01 07, które należy dostarczyć na działki o numerach ewidencyjnych: 2209/3, 2204/1, 2203/3, 2202/1, 2201/3, 2199/3, 2185/3, 2184/3 położone w m. Pleszew (Zamawiający posiada stosowną decyzję na przetwarzanie tych odpadów); 8) wyposażenia wszystkich nieruchomości znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Pleszew w worki, pojemniki (kontenery) na odpady dla nieruchomości zamieszkałych w ilości i wielkości wynikającej z Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Pleszew, natomiast dla nieruchomości niezamieszkałych zgodnie z wykazem dostarczonym Wykonawcy po podpisaniu umowy; 9) odbioru odpadów z dzikich wysypisk; 10) odbioru choinek w dwóch terminach odbioru w miesiącu styczniu i w miesiącu lutym 2026 roku; 11) zapewnienia wykonania usługi zgodnie z przepisami dotyczącymi standardu sanitarnego i ochrony środowiska uszczegółowionymi w SOPZ; 12) prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem uszczegółowionej w SOPZ.
Interne Kennung: WI.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001