2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cultuurtechnische Machines
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het leveren van een uitgebreid en divers assortiment aan machines, werktuigen en gereedschappen. Met deze levering wil de gemeente zich voorzien van de noodzakelijke middelen om haar onderhouds- en beheertaken binnen de openbare ruimte op een effectieve, efficiënte en duurzame wijze uit te voeren. Het betreft onder andere machines en hulpmiddelen die worden ingezet voor het integraal beheer van de openbare ruimte (IBOR). Het doel van deze opdracht is het aangaan van een raamovereenkomst voor al onze cultuurtechnische machines. Binnen de scope van de opdracht valt: - Aanschaf - Onderhouden - Keuren Buiten de scope van deze opdracht valt: - Gereedschappen - Onderhoud en keuring perceel 1
Interne Kennung: Z.HHL.095092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 42000000 Industrielle Maschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrisch en motor aangedreven machines
Beschreibung: • Handmotormaaier • Strimmers • Bosmaaiers • Kantensnijders • Heggenscharen • Motorzagen • Bladblazers/zuiger • Hoogsnoeiers • Onkruidborstels • Aggregaten • Waterpompen • Tuinfrezen • Zitmaaiers (tot 25pk) • Motorslijpers • Trilplaten • Trilstampers • Grondboren Allen voor professioneel gebruik in diverse uitvoeringen. (Brandstofsoorten: 2-takt, 4-takt, Accu, elektrisch en Diesel) • Soortgelijke machines
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 16310000 Mäher, 42000000 Industrielle Maschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht gaat in op 16 februari 2026 en eindigt op 15 februari 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Landbouw-, tuin- en parkmachines
Beschreibung: • Tractoren(groot, mini en compact) • Aanbouwwerktuigen (klepelmaaiers, houtversnipperaars, rotorkopeggen, drainagespuiten, (opvang)kippers, overtopfrezen, (door)zaaimachines, borstels etc.) • Zelfrijdende maaimachines (vanaf 25pk) • Shovels • Compacte graafmachines tot 10T • Telescoop/zwenk-wielladers tot 10T (incl. uitrustingstukken) • Soortgelijke machines
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 42000000 Industrielle Maschinen
Los: LOT-0003
Titel: Elektrisch of brandstof aangedreven transporters en werktuigdragers
Beschreibung: • Kleine transporters voor transport van zand, grond en snoeiafval waar de ruimte beperkt is als op begraafplaatsen, fietspaden etc. Tevens dienen de voertuigen opgebouwd te kunnen worden met vaste of kiepende bak, gesloten opbouw tbv afvalinzameling, hoog kieper en onkruidbestrijdingsmachine. • Soortgelijke machines
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Los: LOT-0004
Titel: Alkylaatbrandstoffen voor gebruik in 2-takt en 4-takt benzinemotoren
Beschreibung: • Hieronder vallen: Aspen 2 en 4, Stihl Moto4plus en Motomix, Kroon Optimum en Optimix.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen