724103-2025 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Dodávky software pro polygrafickou výrobu I.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky software pro polygrafickou výrobu I.
Beschreibung1. Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávky dvou software v následující specifikaci. Zakázka je rozdělena na dvě následující části: a. Software typu web-to-print – jedná se o softwarové řešení určené pro automatizaci procesu příjmu zakázek a urychlení obchodní komunikace mezi zákazníkem (vystupujícím jako zadavatel požadavků na tiskoviny) a poskytovatelem tiskových služeb. Prostřednictvím online platformy, která bude dostupná z běžného webového prohlížeče bez nutnosti instalace specifického softwaru na straně uživatele, bude vytvořeno interaktivní prostředí pro přehlednou prezentaci nabízených polygrafických produktů, umožňující zákazníkovi jejich přímou specifikaci, konfiguraci a objednání výroby. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 1“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 1 je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. b. Software pro řízení produkčního workflow – softwarové řešení sloužící k zajištění integrace a vzájemné komunikace mezi nově pořizovanými systémy a technologiemi zadavatele. Tento software bude plnit klíčovou úlohu v automatizaci procesů spojených s příjmem a zpracováním zakázek, a to včetně funkcionalit pro kontrolu, opravu nebo doplnění datových souborů, a dále také pro jejich následnou distribuci a archivaci ve více různých datových formátech podle potřeb výrobního procesu. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 2“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 2 je obsažena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
LosLOT-0001
TitelSoftware typu web-to-print
BeschreibungSoftware typu web-to-print – jedná se o softwarové řešení určené pro automatizaci procesu příjmu zakázek a urychlení obchodní komunikace mezi zákazníkem (vystupujícím jako zadavatel požadavků na tiskoviny) a poskytovatelem tiskových služeb. Prostřednictvím online platformy, která bude dostupná z běžného webového prohlížeče bez nutnosti instalace specifického softwaru na straně uživatele, bude vytvořeno interaktivní prostředí pro přehlednou prezentaci nabízených polygrafických produktů, umožňující zákazníkovi jejich přímou specifikaci, konfiguraci a objednání výroby. Tato část plnění je dále označována jako „dodávka č. 1“. Podrobná technická specifikace dodávky č. 1 je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungSoftware typu web-to-print
LosLOT-0002
TitelSoftware pro řízení produkčního workflow
Interne KennungSoftware pro řízení produkčního workflow